​​ Tel.: 545 218 156 (13-16h)      dotazy@biocont.cz   info@biocont.cz   

Dum a zahrada
Profesni pestitele

Objednávky na živé organismy uzavíráme vždy v pátek do 10h a následující středu expedujeme. Děkujeme.

Lepinox Plus


Lepinox plus je selektivní biologický insekticid proti housenkám škodlivých motýlů (zavíječ zimostrázový, obaleči, makadlovka Tuta absoluta, černopáska bavlníková, bělásek zelný, píďalky, můry a další)
KategorieŠkůdciBělásek zelný (<i>Pieris brassicae</i>)Obaleč jablečný (<i>Cydia pomonella</i>)Obaleč švestkový (<i>Cydia funebrana</i>)PíďalkyZavíječ zimostrázový (<i>Cydalima perspectalis</i>)
Oblast použitíSkleník, Peckoviny, Drobné ovoce, Okrasné rostliny, Réva vinná, Zelenina
Škůdcizavíječi a moli, píďalky, obaleči

Balení 3x10g
x  151,00 KčOblast použití

Skleník, Peckoviny, Drobné ovoce, Okrasné rostliny, Réva vinná, Zelenina

Škůdci

zavíječi a moli, píďalky, obaleči

působení

Insekticidní přípravek, který obsahuje bakterii Bacillus thuringiensis. Tato bakterie produkuje protein, který působí specificky proti housenkám motýlů (zavíječ zimostrázový, obaleči, píďalky, makadlovka Tuta absoluta, černopáska bavlníková, bělásek zelný a další). Bakterie naruší trávicí ústrojí housenky a způsobí jeho ochromení. Po pozření přípravku housenka přestane během několika desítek minut žrát a během dvou dnů hyne. Tento přípravek nepůsobí na dospělce motýlů ani na jiné škůdce.

aplikace

Přípravek se aplikuje postřikem o koncentraci 0,1 % (10 g/ 10 l) vody. V případě potřeby postřik opakujte dvakrát až třikrát v rozmezí 7 - 10 dní. Přípravek Lepinox Plus má nulovou ochrannou lhůtu, ošetřené plody můžete tedy ihned konzumovat.

kompatibilita

Lepinox plus lze kombinovat s převážnou většinou přípravků s výjimkou vysoce alkalických produktů a některých listových hnojiv.

 

Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

 

Lepinox.pdf pdf 136.6 KB