Objednávky na parazitické vosičky a roztoče (bioagens) uzavíráme vždy v pátek do 10h a následující středu expedujeme nebo jsou připraveny k vyzvednutí po obdržení emailu.
Kód: ART00570

Lepinox Plus 3x10g

144 Kč 160 Kč Sleva 10 %
Skladem

Lepinox plus je selektivní biologický insekticid proti housenkám škodlivých motýlů (zavíječ zimostrázový, obaleči, makadlovka Tuta absoluta, černopáska bavlníková, bělásek zelný, píďalky, můry, osenice a další). Balení je na 30l vody. https://www.biocont.cz/blog/jak-na-housenky/

(expirace 1/23)

 

Kategorie: Škůdci
Oblast použití: Skleník, Zelenina, Okrasné rostliny, Réva vinná, Peckoviny, Drobné ovoce

Insekticidní přípravek, který obsahuje bakterii Bacillus thuringiensis. Tato bakterie produkuje protein, který působí specificky proti housenkám motýlů (zavíječ zimostrázový, obaleči, píďalky, makadlovka Tuta absoluta, černopáska bavlníková, bělásek zelný a další). Bakterie naruší trávicí ústrojí housenky a způsobí jeho ochromení. Po pozření přípravku housenka přestane během několika desítek minut žrát a během dvou dnů hyne. Tento přípravek nepůsobí na dospělce motýlů ani na jiné škůdce.

Upřesnění použití:

Podmínkou dobré účinnosti je intenzivní žír housenek a vysoké pokrytí listové plochy postřikovou kapalinou včetně spodní strany listů. Je třeba, aby larvy přijaly produkt spolu s potravou, aby byly infikovány. Doporučujeme provádět ošetření v době líhnutí z vajíček, případně v raných vývojových stádiích larev (I a II instar). Dojde-li do 48 hod po aplikaci ke srážkám, doporučujeme ošetření opakovat.

Skladování:

Lepinox Plus se uchovává v originálních obalech při pokojové teplotě, v suchých dobře větraných místnostech odděleně od skladovaných potravin, krmiv, hnojiv, desinfekčních prostředků a prázdných obalů od těchto látek. Při skladování za uvedených podmínek – teplota skladování +5 až +30 °C; zaručuje výrobce deklarovanou aktivitu přípravku po dobu 3 let. Přípravek nesmí zmrznout.

 

Lepinox plus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení