Přírodní ochrana pro zahrádky bez chemie

Typhlodromus pyri 25 pásků

Kód: ART00523
415 Kč
Předobjednávky spuštěny (expedice 5.12.2022)

Biologický pomocný prostředek s živými makroorganismy Typhlodromus pyri v plstěných pásech k ochraně révy vinné a ovocných sadů před sviluškami, hálčivci, vlnovníkovci, ale i larvami třásněnek.

První expedice objednávek bude 5.12.2022. Objednávky budeme expedovat postupně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Způsob působení Dravý roztoč Typhlodromus pyri napadá svilušky, vlnovníkovce a hálčivce. Pokud se na rostlině tito škůdci nevyskytují, živí se pylem rostlin, případně vydrží dlouhodobě hladovět. T. pyri se živí jak dospělými roztoči, tak jejich nymfami. Přezimuje ve vinicích a sadech, takže zavedení biologické ochrany je jednorázové a dlouhodobé.

Skladování: Typhlodromus pyri skladujte v původních obalech v suchých chladných místnostech při teplotě 0 °C max 2 týdny. Uchovávejte odděleně od skladovaných potravin, nápojů a krmiv, hnojiv, desinfekčních přípravků a obalů od těchto látek. Chraňte před vlhkem, mrazem a přímým slunečním svitem. Výrobce nepřebírá odpovědnost za škody vzniklé nesprávným skladováním produktu.

Aplikace se provádí ručně, připevněním plstěného pásu na větev či kmínek nebo vložením letorostu do stromu nebo keře. 1 plstěný pás na každý 3. keř/strom. Po introdukci dravého roztoče neaplikujte insekticidy a fungicidy toxické vůči T. pyri – viz přehled toxicity T. pyri se aplikuje 1x za existenci vinice či sadu, buď v zimě na plstěných pásech nebo v létě na letorostech

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Kombinace ochrany - roztoč a lepové desky 27.3.2022 09:47
Dobrý den prosím o radu zda mohu na blumě a třešni kombinovat tohoto roztoče Pyri s Lepovými deskami proti pilatkám nebo vrtuly třešnové. Děkuji JS
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.