Objednávky na parazitické vosičky a roztoče (bioagens) uzavíráme vždy v pátek do 10h a následující středu expedujeme. Vzhledem k živým organismům doporučujeme zvolit expresní přepravu - Česká pošta EMS.
Tip
Kód: ART00523

Typhlodromus pyri 25 pásků

10 hodnocení
415 Kč
Skladem (> 5 ks)

Biologický pomocný prostředek s živými makroorganismy Typhlodromus pyri v plstěných pásech k ochraně révy vinné a ovocných sadů před sviluškami, hálčivci, vlnovníkovci

Kategorie: Typhlodromus pyri

Způsob působení Dravý roztoč Typhlodromus pyri napadá svilušky, vlnovníkovce a hálčivce. Pokud se na rostlině tito škůdci nevyskytují, živí se pylem rostlin, případně vydrží dlouhodobě hladovět. T. pyri se živí jak dospělými roztoči, tak jejich nymfami. Přezimuje ve vinicích a sadech, takže zavedení biologické ochrany je jednorázové a dlouhodobé.

Skladování: Typhlodromus pyri skladujte v původních obalech v suchých chladných místnostech při teplotě 0 °C max 2 týdny. Uchovávejte odděleně od skladovaných potravin, nápojů a krmiv, hnojiv, desinfekčních přípravků a obalů od těchto látek. Chraňte před vlhkem, mrazem a přímým slunečním svitem. Výrobce nepřebírá odpovědnost za škody vzniklé nesprávným skladováním produktu.

Aplikace se provádí ručně, připevněním plstěného pásu na větev či kmínek nebo vložením letorostu do stromu nebo keře. Po introdukci dravého roztoče neaplikujte insekticidy a fungicidy toxické vůči T. pyri – viz přehled toxicity T. pyri se aplikuje 1x za existenci vinice či sadu, buď v zimě na plstěných pásech nebo v létě na letorostech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: