Objednávky na parazitické vosičky a roztoče (bioagens) uzavíráme vždy v pátek do 10h a následující středu expedujeme nebo jsou připraveny k vyzvednutí po obdržení emailu.
Kód: ART00247

SPICAL-PLUS/100/100 sachets

6 hodnocení
1 930 Kč
Skladem

Biologický prostředek živý makroorganismus Neoseiulus californicus ve směsi s otrubami k redukci svilušek ve sklenících, foliovnících, zimních zahradách a interiérech.

Kategorie: Bioagens - parazitické vosičky a roztoči
Dostupnost: Objednávky na toto zboží uzavíráme vždy v pátek do 10h a expedujeme následující týden ve středu

Způsob působení: Neoseiulus californicus aktivně vyhledává a vysává všechna vývojová stádia svilušek. Dospělci dravého roztoče N. californicus preferují larvy a nymfy, zatímco larvy tohoto predátora vysávají vajíčka svilušek. Tento dravý roztoč tedy likviduje všechna vývojová stádia škůdce mimo dospělce. Vývoj N. californicus z vajíčka do dospělce trvá při optimální teplotě 5 - 6 dnů.

Upřesnění použití:

  • Aplikace se provádí ručně, rovnoměrným rozvěšením sáčků na rostliny.
  • Aplikaci proveďte minimálně 2x s intervalem mezi ošetřeními 28 dní.
  • Neoseiulus californicus vyžaduje teploty min. 20 – 30 °C.
  • Po dobu působení neaplikujte jiné přípravky na ochranu rostlin toxické vůči Neoseiulus californicus - viz přehled toxicity koppert.com
  • SPICAL PLUS se aplikuje co nejdříve na počátku výskytu škůdce. Při přemnožení škůdce se ochranný efekt zpomalí.
  • Výrobek se používá v uzavřených prostorách – skleníky, fóliovníky, zimní zahrady, interiéry.

Skladování: Aplikujte co nejdříve po obdržení zásilky. Krátkodobé uskladnění je možné maximálně do dvou dnů od dodání při teplotě 17 - 20 °C v původních neporušených obalech. Nedoporučuje se skladovat společně s chemickými přípravky na ochranu rostlin a těkavými látkami. Skladujte mimo dosah dětí a odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Bioagens musí být použito před datem expirace.

 

Likvidace obalů a zbytků: Použité obaly lze likvidovat jako domovní odpad.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení