Objednávky na parazitické vosičky a roztoče (bioagens) uzavíráme vždy v pátek do 10h a následující středu expedujeme nebo jsou připraveny k vyzvednutí po obdržení emailu.
Kód: ART00280

THRIPOR-L 500

Neohodnoceno
1 704 Kč
Skladem

Živý makroorganismus Orius laevigatus ve směsi s plevami nebo vermikulitem k redukci výskytu, třásněnek, mšic, svilušek, molic ve sklenících, fóliovnících, zimních zahradách a interiérech.

DOBA DODÁNÍ: 14 dnů

Kategorie: Bioagens - parazitické vosičky a roztoči
Dostupnost: Objednávky na toto zboží uzavíráme vždy v pátek do 10h a expedujeme následující týden ve středu

Způsob působení:

Hladěnka Orius laevigatus je nenasytná dravá ploštice. Dospělci i larvy ploštice si přidrží svou kořist (larvy i dospělce) předními končetinami a vpíchnou do ní své sací ústrojí. Vysají celý obsah těla. Hladěnka zabíjí více třásněnek, než stačí sama zkonzumovat. Orius je polyfágní predátor, lze introdukovat již před výskytem škůdce, protože se živí i pylem.

 

Upřesnění použití:

  • Aplikace se provádí ručně, rozsypáním materiálu na čedičovou vatu nebo do aplikačních krabiček. Ponechejte ve skleníku po dobu minimálně jednoho týdne.
  • Optimální podmínky pro líhnutí je 20 – 30 °C, vzdušná vlhkost min. 50 %. Při teplotě pod 10 °C se zastavuje vývoj predátora či jakákoliv jeho aktivita.
  • Po dobu působení neaplikujte jiné přípravky na ochranu rostlin toxické vůči Orius laevigatus, viz přehled toxicity koppert.com
  • THRIPOR L se aplikuje co nejdříve na počátku výskytu škůdce. Při přemnožení škůdce se ochranný efekt zpomalí.
  • Výrobek se používá pouze v uzavřených prostorách – skleníky, fóliovníky, zimní zahrady, interiéry.

Skladování:

Aplikujte co nejdříve po obdržení zásilky. Krátkodobé uskladnění je možné maximálně do dvou dnů od dodání při teplotě 8 – 10 °C v původních neporušených obalech. Nedoporučuje se skladovat společně s chemickými přípravky na ochranu rostlin a těkavými látkami. Skladujte mimo dosah dětí a odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Bioagens musí být použito před datem expirace.

 

Likvidace obalů a zbytků: Použité obaly lze likvidovat jako domovní odpad.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení