Objednávky na parazitické vosičky a roztoče (bioagens) uzavíráme vždy v pátek do 10h a následující středu expedujeme. Děkujeme.
Tip Doporučujeme
Kód: ART00629

Altela (50 ml)

Neohodnoceno
186 Kč
Skladem (> 5 ks)

Pomocný prostředek na zastavení vývoje houbových a bakteriálních chorob révy, ovocných stromů, brambor, zeleniny a jahod.

Kategorie: Choroby
Choroby: Strupovitost, Plísně
Oblast použití: Zelenina, Réva vinná, Brambory, Jádroviny

Způsob působení:

Altela je kontaktní produkt, který zastavuje vývoj houbových a bakteriálních chorob. Obsahuje přírodní enzymy, polyketidy, neživé bakterie, rostlinné extrakty a některé stopové prvky jako je mangan a zinek. Jedná se o významné mikroprvky pro metabolismus révy vinné i dalších rostlin.

 

Upřesnění použití:

Neaplikujte při vysokých teplotách a za poledního slunečního svitu. Dojde-li do 48 hod po aplikaci ke srážkám, doporučujeme ošetření opakovat.

 

Skladování:

Altela se uchovává v originálních obalech při pokojové teplotě, v suchých dobře větraných místnostech odděleně od skladovaných potravin, krmiv, hnojiv, desinfekčních prostředků a prázdných obalů od těchto látek. Při skladování za uvedených podmínek – teplota skladování +5 až +25 °C. Pomocný prostředek nesmí zmrznout.

 

Likvidace obalů a zbytků:

Oplachovou kapalinu nebo zbytky postřikové jíchy se zředí 1:5 vodou a bezezbytku vystříkají na ošetřovanou plochu, nesmí být zasaženy zdroje podzemních a recipienty povrchových vod. Použité obaly se dále nepoužívají. Zbytky pomocného prostředku a použité obaly se likvidují předáním na sběrný dvůr.

 

Návod k použití naleznete v záložce SOUVISEJÍCÍ SOUBORY.

Tento výrobek je možné použít v ekologickém zemědělství dle Nařízení Rady (ES) č. 834/2007 a Nařízení Komise (ES) č. 889/2008 o ekologické produkci a označování ekologických produktů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: