Altela 50ml

Kód: ART00629
207 Kč
Skladem

Pomocný preventivní biologický přípravek v jarním deštivém období, k zamezení přenosu houbových a bakteriálních chorob rajčat, okurek, ovocných stromů, brambor, zeleniny, jahod a révy vinné. Balení je na 20-50l vody.

Ochranná lhůta -  po aplikaci postřiku, umytí lze plodinu konzumovat (ochranná lhůta AT).

 

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Způsob působení

Altela je kontaktní produkt, který zastavuje vývoj houbových a bakteriálních chorob. Obsahuje přírodní enzymy, polyketidy, neživé bakterie, rostlinné extrakty a některé stopové prvky jako je mangan a zinek, které podporují obranyschopnost rostlin vůči chorobám. Jedná se o významné mikroprvky pro metabolismus zeleniny, ovoce a dalších rostlin.

Upřesnění použití

Neaplikujte při vysokých teplotách a za poledního slunečního svitu. Dojde-li do 48 hod po aplikaci ke srážkám, doporučujeme ošetření opakovat.

Skladování

Altela se uchovává v originálních obalech při pokojové teplotě, v suchých dobře větraných místnostech odděleně od skladovaných potravin, krmiv, hnojiv, desinfekčních prostředků a prázdných obalů od těchto látek. Při skladování za uvedených podmínek – teplota skladování +5 až +25 °C. Pomocný prostředek nesmí zmrznout.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Choroby
Choroby: Strupovitost, Plísně
Oblast použití: Zelenina, Réva vinná, Brambory, Jádroviny

Jak zamezit vzniku houbových a bakteriálních chorob na zelenině a ovoci?

Youtube

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.