Objednávky na parazitické vosičky a roztoče (bioagens) uzavíráme vždy v pátek do 10h a následující středu expedujeme. Děkujeme.
Kód: ART00676

Alginure (1 l)

Neohodnoceno
579 Kč 579 Kč / 1 l
Skladem (> 5 ks)

Fungicidní přípravek ve formě vodorozpustného koncentrátu s preventivním i kurativním účinkem proti houbovým patogenům na révě.

Kategorie: Plíseň révy (peronospora)
Choroby: Plísně
Oblast použití: Réva vinná

Způsob působení:

Alginure je fungicid s preventivním i kurativním účinkem proti houbovým patogenům vhodný k použití v révě vinné proti plísni révy, jak na stolních, tak i moštových odrůdách. Po aplikaci dochází v rostlinách k aktivaci řady obranných biochemických mechanizmů. Tímto způsobem lze účinně mnoho rostlin včas připravit na napadení patogeny cestou indukované rezistence.

 

 

Upřesnění použití:

Pokud se snižuje dávka aplikační kapaliny, snižuje se úměrně dávka přípravku tak, aby byla zachována koncentrace.

K zabránění vzniku rezistence neaplikujte bez přerušení ošetřením jiným fungicidem s odlišným mechanismem účinku.

 

Skladování:

Alginure skladujte v původních obalech v suchých chladných místnostech. Uchovávejte odděleně od skladovaných potravin, nápojů a krmiv. Neskladujte s kyselinami. Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby; teplota skladování +5 °C až + 25 °C.

 

Likvidace obalů a zbytků:

Oplachovou kapalinu nebo zbytky postřikové jíchy se zředí 1:5 vodou a bezezbytku vystříkají na ošetřovanou plodinu, nesmí být zasaženy zdroje podzemních a recipienty povrchových vod. Použité obaly se dále nepoužívají. Zbytky přípravku a použité obaly se likvidují předáním do sběrného dvora.

 

Ochranná lhůta: 14 dnů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: