Na napadených listech se nejdříve objevují světle zelené, později žlutozelené, žlutavé a nakonec hnědé nekrotické skvrny. Výjimečně dochází k žloutnutí celých listů. Na spodní straně skvrn je bělavý porost rozmnožovacích orgánů houby. Typickým příznakem napadení plísní révy je přítomnost tzv. „olejových“ skvrn na listech. K napadení květů a bobulí může dojít dokud nemají ochrannou voskovou vrstvičku - do velikosti cca 2,5mm. Později může nastat infekce jen při mechanickém poranění povrchu bobulí, např. kroupami, obaleči, nebo prorotstením houby přes stopky. Napadené bobule se zbarvují šedozeleně, postupně zasychají.
Plíseň révová se vyskytuje kromě révy také na loubinci. Onemocnění se šíří zejména za vlhkého a teplejšího počasí.
Nejprodávanější

Kontaktní fungicidní přípravek zvyšující odolnost rostlin proti padlí a plísni šedé u révy vinné, padlí a strupovitosti u jadrového ovoce a padlí na zelenině.

Pomocný prostředek na zastavení vývoje houbových a bakteriálních chorob révy, ovocných stromů, brambor, zeleniny a jahod. Balení je na 20-50l vody.

Kontaktní fungicidní přípravek zvyšující odolnost rostlin proti padlí a plísni šedé u révy vinné, padlí a strupovitosti u jadrového ovoce a padlí na zelenině. Balení je na 5-15l...

Fungicidní přípravek ve formě vodorozpustného koncentrátu s preventivním i kurativním účinkem proti houbovým patogenům na révě.