VitiSan 100g

Kód: ART00582
Tip
166 Kč 166 Kč / 100 g
Skladem

Kontaktní biologický fungicidní přípravek zvyšující odolnost rostlin proti padlí a plísni šedé u révy vinné, padlí a strupovitosti u jadrového ovoce a padlí na zelenině. Balení je na 5-15l vody. Ochranná lhůta je 1 den.

UŽITEČNÉ INFORMACE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Působení:

VitiSan je kontaktní fungicid s preventivním i kurativním účinkem proti houbovým patogenům. Po aplikaci dochází k narušení a následnému vysušení původců choroby (mycelia) a zamezení klíčení spor. Tak je zabráněno další infekci. Pro dobrou účinnost je důležité dosáhnout souvislého pokrytí porostu.

Skladování:

VitiSan skladujte v původních obalech v suchých chladných místnostech při teplotě +5 až +30 ºC. Uchovávejte odděleně od skladovaných potravin, nápojů a krmiv. Neskladujte s kyselinami. Použitelnost 2 roky od data výroby.

Přípravek na ochranu rostlin, u něhož prošla doba použitelnosti, lze uvádět na trh po dobu 1 roku, jestliže se prokáže na základě analýzy odpovídajícího vzorku, že se jeho chemické a fyzikální vlastnosti shodují s vlastnostmi, na jejichž základě bylo uděleno povolení. Laboratorní rozbory přípravku pro tento účel zajistí vlastník přípravku u akreditované laboratoře a prodlouženou dobu použitelnosti je povinen vyznačit na obalu pomocného prostředku

Likvidace obalů a zbytků:

Zbytky postřikové jíchy se zředí 1:5 vodou a vystříkají na ošetřovanou plochu.

Vypláchnuté obaly mohou být likvidovány jako běžný odpad. Použité obaly se dále nepoužívají. Neupotřebitelné zbytky přípravku, resp. přípravky s prošlou záruční lhůtou se likvidují rovněž spálením ve schválené spalovně, stejně tak i kontaminované obaly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Biologické postřiky
Choroby: Strupovitost, Padlí, Plísně
Oblast použití: Zelenina, Okrasné rostliny, Réva vinná, Jádroviny, Drobné ovoce

Youtube

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.