Objednávky na parazitické vosičky a roztoče (bioagens) uzavíráme vždy v pátek do 10h a následující středu expedujeme nebo jsou připraveny k vyzvednutí po obdržení emailu.
Kód: ART00592

CITRIPAR 500

Neohodnoceno
3 921 Kč
Skladem

Biologický prostředek k redukci výskytu červců ve sklenících, fóliovnících, zimních zahradách a interiérech.

DOBA DODÁNÍ: 14 dnů

Kategorie: Bioagens - parazitické vosičky a roztoči
Dostupnost: Objednávky na toto zboží uzavíráme vždy v pátek do 10h a expedujeme následující týden ve středu

Způsob působení:

Samice parazitické vosičky Anagyrus pseudococci klade po jednom vajíčku do těla škůdce. Preferované jsou larvy třetího instaru. Uvnitř těla červce proběhne celý vývoj larvy a kukly parazita. V průběhu vývoje parazitická vosička zcela červce zkonzumuje, zůstane jen jeho kutikula. Tak dochází k redukci množství červců a omezení napadení plodiny.

 

Upřesnění použití:

 • Aplikace se provádí ručně otevřením přepravní lahvičky v blízkosti rostlin. Rozmístěte lahvičky v blízkosti ohnisek s červci na zastíněném místě. Ponechejte ve skleníku po dobu minimálně jednoho týdne.
 • optimální podmínky – 15 - 20 °C
 • Po dobu působení neaplikujte jiné pesticidy toxické vůči Anagyrus pseudococci - viz přehled toxicity koppert.com
 • Anagyrus pseudococci se aplikuje co nejdříve na počátku výskytu červců. Při přemnožení škůdce se ochranný efekt zpomalí.
 • Výrobek se používá v uzavřených prostorách – skleníky, fóliovníky, zimní zahrady, interiéry.

   

  Skladování: Aplikujte co nejdříve po obdržení zásilky. Krátkodobé uskladnění je možné maximálně do jednoho dne od dodání při teplotě 15 - 18 °C v původních neporušených obalech. Nedoporučuje se skladovat společně s chemickými přípravky na ochranu rostlin a těkavými látkami. Skladujte mimo dosah dětí a odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Bioagens musí být použito před datem expirace.

   

  Likvidace obalů a zbytků: Použité obaly lze likvidovat jako domovní odpad.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení