Objednávky na parazitické vosičky a roztoče (bioagens) uzavíráme vždy v pátek do 10h a následující středu expedujeme nebo jsou připraveny k vyzvednutí po obdržení emailu.
Kód: ART00269

CRYPTOBUG-L 1000 larev

Neohodnoceno
2 944 Kč
Skladem

Dravé slunéčko (Cryptolaemus montrouzieri) k biologické ochraně před mnoha druhy červců ve všech stádiích určený k ošetřování rostlin ve sklenících, foliovnících, zimních zahradách a interiérech.

Kategorie: Červci
Oblast použití: Skleník, Zelenina, Okrasné rostliny
Dostupnost: Objednávky na toto zboží uzavíráme vždy v pátek do 10h a expedujeme následující týden ve středu.

Způsob působení:

Cryptolaemus mountrouzieri jak dospělci, tak larvy aktivně vyhledávají škůdce ve všech vývojových stádiích. Samice dravého slunéčka kladou svá vajíčka přímo do snůšky vajíček červců tak, aby larvy měly potravu v dosahu. Larva slunéčka prochází 3 instary a po tu dobu zkonzumuje více než 250 červců. Po té se zakuklí a dospělci se líhnou za 7 – 10 dní, žijí až 2 měsíce.

Skladování:

Aplikujte co nejdříve po obdržení zásilky. Krátkodobé uskladnění je možné maximálně do dvou dnů od dodání při teplotě 10 - 15 °C v původních neporušených obalech. Nedoporučuje se skladovat společně s chemickými přípravky na ochranu rostlin a těkavými látkami. Skladujte mimo dosah dětí a odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Bioagens musí být použito před datem expirace.

 

Likvidace obalů a zbytků: Použité obaly lze likvidovat jako domovní odpad.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora Perfektní volba 8.4.2022 12:51
Dravá slunéčka jsem si objednala poprvé vloni. Ne však kvůli červcům, ale kvůli puklicím. Mám několik rostlin citrusů, které jimi byli silně napadeny. Chemické ošetření proti těmto škůdcům má krátkodobý efekt. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet biologickou ochranu a byla jsem nadšená. Larvy slunéček dokázaly během krátké doby zlikvidovat populaci puklic a celou vegetaci byly rostliny čisté. Letos v brzkém jaře se štítky zase objevily, ale v daleko menší míře. Určitě si slunéčka opět objednám, i když je pořízení finančně náročnější. Uvítala bych možnost koupit si balení s menším počtem larviček, pro hobby uživatele je toto balení zbytečně velké.
Odpovědět

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení