Objednávky na parazitické vosičky a roztoče (bioagens) uzavíráme vždy v pátek do 10h a následující středu expedujeme. Děkujeme.
Kód: ART00269

Cryptobug-L (Cryptolaemus montrouzieri) 1000 larev

Neohodnoceno
2 830 Kč
Skladem

Dravé slunéčko k biologické ochraně před mnoha druhy červců ve všech stádiích určený k ošetřování rostlin ve sklenících, foliovnících, zimních zahradách a interiérech.

Kategorie: Červci
Oblast použití: Skleník, Zelenina, Okrasné rostliny
Dostupnost: Objednávky na toto zboží uzavíráme vždy v pátek do 10h a expedujeme následující týden ve středu.

Způsob působení:

Cryptolaemus mountrouzieri jak dospělci, tak larvy aktivně vyhledávají škůdce ve všech vývojových stádiích. Samice dravého slunéčka kladou svá vajíčka přímo do snůšky vajíček červců tak, aby larvy měly potravu v dosahu. Larva slunéčka prochází 3 instary a po tu dobu zkonzumuje více než 250 červců. Po té se zakuklí a dospělci se líhnou za 7 – 10 dní, žijí až 2 měsíce.

Skladování:

Aplikujte co nejdříve po obdržení zásilky. Krátkodobé uskladnění je možné maximálně do dvou dnů od dodání při teplotě 10 - 15 °C v původních neporušených obalech. Nedoporučuje se skladovat společně s chemickými přípravky na ochranu rostlin a těkavými látkami. Skladujte mimo dosah dětí a odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Bioagens musí být použito před datem expirace.

 

Likvidace obalů a zbytků: Použité obaly lze likvidovat jako domovní odpad.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: