Objednávky na parazitické vosičky a roztoče (bioagens) uzavíráme vždy v pátek do 10h a následující středu expedujeme nebo jsou připraveny k vyzvednutí po obdržení emailu.
Kód: ART00242

MACRO-MITE 50 000

Neohodnoceno
2 044 Kč
Skladem

Biologický prostředek živý makroorganismus Macrocheles robustulus ve směsi s rašelinou a vermikulitem k redukci třásněnek, smutnic a půdního hmyzu ve sklenících, foliovnících, zimních zahradách a interiérech.

Způsob působení

Macrocheles robustulus aktivně vyhledává a vysává kukly třásněnek, vajíčka a lrvy smutnic. Dospělci dravého roztoče likvidují v případě nedostatku potravy i jiné půdní škůdce například pancířníky, květilky. Vývoj M. robustulus z vajíčka do dospělce trvá při optimální teplotě 2 - 6 dnů.

Upřesnění použití

 • Aplikace se provádí ručně, přiměřeným rozsypáním na půdu v okolí rostliny.
 • Udržujte vrstvu nanesenou na půdu vlhkou. Macrocheles robustulus vyžaduje teplotu vlhké půdy min. 15°C.
 • MACRO-MITE se aplikuje co nejdříve na počátku výskytu škůdce. Při přemnožení škůdce se ochranný efekt zpomalí.
 • Výrobek se používá v uzavřených prostorách – skleníky, fóliovníky, zimní zahrady, interiéry.

   

  Skladování Aplikujte co nejdříve po obdržení zásilky. Krátkodobé uskladnění je možné maximálně do dvou dnů od dodání při teplotě 10 - 15°C v původních neporušených obalech. Nedoporučuje se skladovat společně s chemickými přípravky na ochranu rostlin a těkavými látkami. Skladujte mimo dosah dětí a odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Bioagens musí být použito před datem expirace.

   

  Likvidace obalů a zbytků: Použité obaly lze likvidovat jako domovní odpad.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení