Mol potravinový

Potravinový mol - nejčastěji zavíječ paprikový (Plodia interpunctella) je motýl rozšířený po celém světě, kterého je velmi obtížné se zbavit. Dospělec má béžovo-hnědá křídla rozpětí 2 cm. Samice klade 200 - 300 vajíček do blízkosti potravin, ze kterých se poté líhnou larvy bílé barvy. Dle teplot má mol 2 - 5 generací za rok. Napadené potraviny jsou tímto znehodnoceny a není možné je konzumovat.

Parazitické vosičky:  http://www.molivdomacnosti.cz/

ZBAVTE SE MOLŮ PŘÍRODNĚ A EFEKTIVNĚ

Moli jsou nevítaní hosté našich obydlí. Škodí především tím, že napadají potraviny, jeden mol je schopen znehodnotit několik kilo mouky nebo oříšků. Nyní se můžete těchto záškodníků zbavit přírodně a efektivně. S Trichogrammou proti molům bude Váš domov opět čistý.

Jak to tedy funguje? Trichogramma je přirozený nepřítel molů a je schopna je zahubit tím, že klade vajíčka přímo do jejich vajíček. Pro člověka i domácí zvířata je zcela bezpečná, protože se zaměřuje pouze na svého hostitele – mola. Tato vosička je mnohem efektivnější než používání chemikálií nebo feromonových lapáků, protože sama vyhledává moly a zaměřuje se na vajíčka – počátek problému. Chemická ochrana včetně feromonových lapáků řeší až dospělce – motýli.

Nejprodávanější

TrichoMol
TrichoMol P
molivdomacnosti.cz
ART00509
 
574 Kč
1 položek celkem

Cena

574575
1574575
TrichoMol
TrichoMol P
molivdomacnosti.cz
574 Kč

Parazitická vosička Trichogramma klade svá vajíčka do vajíček potravinových molů, které aktivně vyhledává po čichu. Na rozdíl od feromonových lapáků působí proti samcům i...

ART00509
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.