Objednávky na parazitické vosičky a roztoče (bioagens) uzavíráme vždy v pátek do 10h a následující středu expedujeme. Děkujeme.
Kód: ART00553

Bílé lepové desky proti pilatkám

Neohodnoceno
82 Kč
Skladem (> 5 ks)

Optické lapače s nevysychavým lepem.

Kategorie: Pilatky
Oblast použití: Jádroviny, Peckoviny

Lepové optické lapače k signalizaci výskytu a snižování populační hustoty létajících škůdců s nevysychavým lepem.

Balení obsahuje 5 ks bílých lepových desek.

Použití: 2 lepové desky na 1 metr výšky stromu.

 

Působení:

Mnoho škůdců je lákáno výraznými barvami květů. Bílá barva přitahuje dospělce pilatky, které se následně nalepí v nevysychavém lepu. Vyvěšením bílých lepových desek cca týden před začátkem kvetení můžeme výrazně snížit množství samiček pilatek, které by jinak nalétly do květů a poškodily je.

 

Aplikace:

 Lepové desky zavěste nad porost v době předpokládaného náletu sledovaných škůdců. Drátek provlečte otvory ve fólii a zajistěte jím lapač v koruně stromu. Takto připravené lapače rozvěste rovnoměrně po obvodu koruny stromu od jihu, východu a západu. Pozor, aby se na lapače nenalepily listy. V případě potřeby lapače vyměňte za nové.

 

Skladování:

Skladujte na suchém, chladném, dobře větraném místě. Doba použitelnosti při skladování v neporušeném obalu je 2 roky. Pomocný prostředek na ochranu rostlin, u něhož prošla doba použitelnosti, lze uvádět na trh po dobu 1 roku, jestliže se prokáže na základě analýzy odpovídajícího vzorku, že se jeho chemické a fyzikální vlastnosti shodují s vlastnostmi, na jejichž základě bylo uděleno povolení. Laboratorní rozbory přípravku pro tento účel zajistí vlastní přípravku u akreditované laboratoře a prodlouženou dobu použitelnosti je povinen vyznačit na obalu pomocného prostředku

 

Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv.

 

Likvidace obalů:

Možno likvidovat jako běžný komunální odpad. Po skončení odchytů škůdců složte lepový pás lepem k sobě a vhoďte do domovního odpadu. Obal vhoďte do tříděného odpadu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: