Přírodní ochrana pro zahrádky bez chemie

WETCIT 1l

Kód: ART00072
Novinka
720 Kč
Skladem

Smáčedlo pro zlepšení funkce insekticidů, akaricidů, fungicidů, herbicidů, dalších prostředků a kapalných hnojiv.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostředek WETCIT je smáčedlo s penetračními vlastnostmi určený do tank mixu většiny přípravků na ochranu rostlin, pomocných prostředků a kapalných hnojiv. Příznivě ovlivňuje smáčivost a přilnavost aplikační kapaliny, omezuje úlet postřiku, a tak umožňuje snížit množství aplikační kapaliny. 

Chrání rostliny proti smyvu deštěm. Součástí formulace jsou přírodní terpeny z pomerančovníku.

Návod k použití:

1-2ml na 1l

Více informací: WETCIT_ PROFI etiketa, příbalový leták CZ 

Upřesnění použití:

Pomocný prostředek se používá s povolenými přípravky na ochranu rostlin, pomocnými prostředky a kapalnými hnojivy v souladu s návody na jejich použití. Pomocný prostředek zvýšeně pění.

Skladování: Skladujte v suchých a chladných místnostech. Doba použitelnosti je 2 roky od data výroby při teplotě skladování 5°C až 25°C v původních neporušených obalech. Uchovávejte odděleně od skladovaných potravin, nápojů a krmiv, hnojiv, desinfekčních přípravků a obalů od těchto látek. Chraňte před mrazem a přímým slunečním svitem. Výrobce nepřebírá odpovědnost za škody vzniklé nesprávným skladováním výrobku.

Likvidace obalů a zbytků: Oplachovou kapalinu nebo zbytky postřikové jíchy se zředí 1:5 vodou a bezezbytku vystříkají na ošetřovanou plodinu, nesmí být zasaženy zdroje podzemních a recipienty povrchových vod. Použité obaly se nesmějí používat k jinému účelu! Zbytky přípravku a použité obaly se likvidují předáním odpovědné osobě.

Příprava aplikační kapaliny: Před použitím protřepejte. Dodržujte pokyny pro přípravu postřikové kapaliny dle přípravku v TM. Připravený postřik musí být aplikován do 12 hodin. Pomocný prostředek WETCIT zvýšeně pění.

Čistění zařízení pro aplikaci přípravků: Po vyprázdnění nádrže aplikační zařízení (nádrž, ramena, trysky) vypláchněte vodou (1/4 objemu nádrže postřikovače. Opakujte 2x. V případě čisticích prostředků postupujte dle návodu k jejich použití. Trysky a sítka musejí být čištěny odděleně před a po proplachování. Pokud návod k použití pesticidu obsahuje odlišný způsob čištění aplikačního zařízení, dodržujte způsob uvedený v daném návodu.

 

Prostředek je možné použít v ekologickém zemědělství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.