Sandezia 4 kg

Kód: ART00946
Novinka
190 Kč
Skladem

Suchá dezinfence na minerální bázi s extraktem z eukalyptu. Přípravek určený k dezinfekci budov pro chov hospodářských zvířat.  Likviduje bakterie, viry, parazity a houby. Hubí mouchy a jiné druhy hmyzu v larválním stádiu, čímž výrazně redukuje jeho množství.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SANDEZIA účinkuje zejména ve vlhkých místnostech. Intenzivně suší mokrou podestýlku, čímž zabraňuje přeměně močoviny na amoniak a uvolňování škodlivých plynů. Přípravek udržuje nízké pH a zabraňuje tak růstu patogenních mikroorganismů. Snižuje počet onemocnění ve stádu, nutnost používání antibiotik i náklady na léčbu. V případě výskytu infekce doplňuje a podporuje léčbu. Je vhodný k dezinfekci dopravních prostředků pro přepravu zvířat a zařízení pro výrobu krmiv. Přípravek je určen pro: prasata, skot, koně, drůbež, norky, králíky, holuby, ovce a psy.

Základními složkami produktu SANDEZIA je bentonit a kaolinit, které díky svým sorpčním vlastnostem a vazností vytváří suché prostředí, které je nepříznivé pro bakterie, parazity a jiné mikroorganismy. SANDEZIA zabraňuje přeměně močoviny na čpavek a udržuje nízké pH.

Doporučujeme použití do stájí hospodářských zvířat, zařízení pro jejich přepravu a zařízení pro skladování krmiv. Produkt má jednoduché použití i za přítomnosti zvířat ve stáji. Extrakt z eukalyptu příjemně provoní vydezinfikované prostředí a zvířata ocení jeho léčivé účinky.

Sandezia suchá dezinfekce je přípravek určený k dezinfekci budov pro chov hospodářských zvířat.

  • Spolehlivě likviduje bakterie, viry, parazity a houby. Hubí mouchy a jiné druhy hmyzu v larvárním stádiu, čímž výrazně redukuje jeho množství. Sandezia účinkuje zejména ve vlhkých místnostech. Intenzivně suší mokrou podestýlku, čímž zabraňuje přeměně močoviny na amoniak a uvolňování škodlivých plynů. Přípravek udržuje nízké pH a zabraňuje tak růstu patogenních mikroorganismů. Snižuje počet onemocnění ve stádu, nutnost používání antibiotik i náklady na léčbu. V případě výskytu infekce doplňuje a podporuje léčbu. Je vhodný k dezinfekci dopravních prostředků pro přepravu zvířat a zařízení pro výrobu krmiv. Přípavek je určen pro: prasata, koně, drůbež, norky, králíky, holuby, ovce a psy. 
  • Použití: Rovnoměrně posypte dezinfikovaný povrch jednou týdně dávkou 50g/m2. 

V případě, že používáme přípravek Sandezia poprvé, je zapotřebí první 3 dny aplikovat 50g/m2 každý den, následně pak jednou týdně. Dezinfekci lze provádět v přítomnosti zvířat. Hrst dospělé osoby má kapacitu cca 50g přípravku. Balení postačuje na dezinfekci povrchu a rozloze přibližně 200m2. 

Před umístněním podestýlky použíjte 50-100g/m2 přípravku (dle její výšky), následně jednou týdně posypte podestýlku množstvím 50g/m2. 

V případě zvýšeného rizika výskytu onemocění je doporučena častější aplikace Sandezie, např.: 2-3xtýdně v celém kotci, především pak v blízkosti míst podávání krmiva a vody. 

Přípravek Sandezia může být používán pro suchou koupl selat ihned po jejich narození. Podporuje a urychluje proces hojení ran a odřenin. Chrání před průjmem a onemocněními. 

Pro dezinfekci stěn a hůře dostupných míst ve formě vodní suspenze rozputte přípravek v poměru 1kg prášku na 1,5litru vody. Spotřeba 1,5L / 15m2 povrchu. 

Datum spotřeby: 2 roky od data výroby uvedeného naobale

Biologická ochrana v drobných chovech hospodářských zvířat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.