Sandezia 10kg

Kód: ART00902
Novinka
390 Kč
Na objednávku

Suchá dezinfence na minerální bázi s extraktem z eukalyptu. Přípravek určený k dezinfekci budov pro chov hospodářských zvířat.  Likviduje bakterie, viry, parazity a houby. Hubí mouchy a jiné druhy hmyzu v larválním stádiu, čímž výrazně redukuje jeho množství.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SANDEZIA účinkuje zejména ve vlhkých místnostech. Intenzivně suší mokrou podestýlku, čímž zabraňuje přeměně močoviny na amoniak a uvolňování škodlivých plynů. Přípravek udržuje nízké pH a zabraňuje tak růstu patogenních mikroorganismů. Snižuje počet onemocnění ve stádu, nutnost používání antibiotik i náklady na léčbu. V případě výskytu infekce doplňuje a podporuje léčbu. Je vhodný k dezinfekci dopravních prostředků pro přepravu zvířat a zařízení pro výrobu krmiv. Přípravek je určen pro: prasata, skot, koně, drůbež, norky, králíky, holuby, ovce a psy.

Základními složkami produktu SANDEZIA je bentonit a kaolinit, které díky svým sorpčním vlastnostem a vazností vytváří suché prostředí, které je nepříznivé pro bakterie, parazity a jiné mikroorganismy. SANDEZIA zabraňuje přeměně močoviny na čpavek a udržuje nízké pH.

Doporučujeme použití do stájí hospodářských zvířat, zařízení pro jejich přepravu a zařízení pro skladování krmiv. Produkt má jednoduché použití i za přítomnosti zvířat ve stáji. Extrakt z eukalyptu příjemně provoní vydezinfikované prostředí a zvířata ocení jeho léčivé účinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.