Objednávky na parazitické vosičky a roztoče (bioagens) uzavíráme vždy v pátek do 10h a následující středu expedujeme. Děkujeme.
Kód: ART00765

Maxi balíček pro zahradu

Neohodnoceno
633 Kč
Skladem (> 5 ks)
Kategorie: Škůdci

Dárkový "Maxi balíček pro zahradu" obsahuje:

Lepinox Plus 3x10g

Lepinox plus je selektivní biologický insekticid proti housenkám škodlivých motýlů (zavíječ zimostrázový, obaleči, makadlovka Tuta absoluta, bělásek zelný, píďalky a další).

VitiSan 100g

Kontaktní fungicidní přípravek zvyšující odolnost rostlin proti padlí a plísni šedé u révy vinné, padlí a strupovitosti u jádrového ovoce a padlí na zelenině. Přípravek způsobuje změnu pH na listech, a tím brání klíčení spór a omezuje růst mycelia padlí.

Altela 100g

Altela je kontaktně působící produkt, který omezuje vývoj patogenních hub a bakterií na povrchu rostlin. Vhodná pro ošetření např. plísně rajčatové, plísně révy (peronospora), plísně okurkové či strupovitosti jádrovin.

NeemAzal T/S 50ml

Postřikový insekticidní přípravek z výtažku tropické rostliny Azadirachta indica proti savým a žravým škůdcům. Pro použití na mšice, housenky, píďalky, třásněnky, larvy mandelinky bramborové, makadlovku rajčatovou apod., formou zálivky také na larvy smutnic v substrátu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: