Objednávky na parazitické vosičky a roztoče (bioagens) uzavíráme vždy v pátek do 10h a následující středu expedujeme. Děkujeme.

Parazitické hlístice

  • MALÍ NENÁPADNÍ POMOCNÍCI JMÉNEM HLÍSTICE
  • JAK SE ÚSPĚŠNĚ ZBAVIT SMUTNIC, SLIMÁKŮ, LALOKONOSCŮ, OBALEČŮ A JINÝCH ŠKŮDCŮ?
  • NOČNÍ MŮRA KAŽDÉHO VÁŠNIVÉHO ZAHRÁDKÁŘE – SLIMÁCI, LALOKONOSCI, SMUTNICE, OBALEČI
  • V HLAVNÍ ROLI HLÍSTICE

 

Určitě každého z nás někdy potrápily v domácnosti malé nenápadné černé mušky - smutnice, nebo na zahradě napáchali pěknou neplechu slimáci, lalokonosci, obaleči nebo ostatní škůdci.

Zkoušeli jste už všechny možné, i nemožné rady, jak se jich zbavit a nic nepomohlo? Máme pro vás levné a účinné řešení. A jako bonus dokonce bez chemie! Takže se jich zbavíme zcela ekologicky.

Pokud kolem vašich pokojových květin polétají malé, nenápadné, černé mušky tak vám je s největší pravděpodobností napadly již zmiňované smutnice. Jak se jich ale zbavit? Spoustu z vás jako první nejspíše napadnou žluté lepové desky. Ty jsou určitě skvělé na zachycení dospělců, avšak larev, které jsou nakladeny v substrátu, vás nezbaví. Zázrak jménem NEMAPLUS obsahuje parazitické hlístice Steinernema feltiae, které se trávicím nebo dýchacím ustrojím dostanou do larev smutnic a ty dokáží během několika dnů úspěšně zahubit. V uhynulých tělech larev se dále množí a díky tomu vám zajistí ochranu až po dobu 6 týdnů. Aplikace je velice jednoduchá. Stačí smíchat obsah pytlíčku s vodou, prolít substrát a zbytek práce odvedou hlístice za vás. Pro lepší jistotu, že vás již smutnice nebudou trápit, je vhodné kombinovat s přípravkem Neem Azal T/S, který účinkuje na dospělce. Většího balení se nemusíte vůbec bát, funguje totiž i na mšice, třásněnky, makadlovky, píďalky, nebo nechvalně známou mandelinku bramborovou.

A co třeba takoví mravenci? I s těmi si hlístice Steinernema feltiae hravě poradí. NEMAPLUS ANTFREE jednoduše postřikem aplikujete na půdu, nebo přímo do mraveniště a za pár dnů se můžete s mravenci rozloučit.

              Smutnic, mravenců i slimáků jsme se již zbavili. Kdo měl ale někdy tu čest s lalokonosci určitě nám dá za pravdu, že boj s nimi je zapeklitější oříšek. Nejlépe se jim daří na rododendronech, azalkách a jahodách. Pokud je však nemá nikde poblíž, dokáže pěknou paseku napáchat i na jiných rostlinách.

Naštěstí i s tímto škůdcem si poradí hlístice a to konkrétně hlístice rodu Heterohabditis bacteriophora v produktu NEMATOP. Tyto hlístice vás zvládnou zbavit larev i kukel.