Eshop

Lepinox Plus

Lepinox plus je selektivní biologický insekticid proti housenkám škodlivých motýlů (obaleči, makadlovka Tuta absoluta, černopáska bavlníková, bělásek zelný, píďalky, můry a další)

Velmi efektivně likviduje také invazivního škůdce zavíječe zimostrázového na krušpáncích (buxus, zimostráz).

housenky ( bělásci, píďalky, můra zelná atd.), obaleč jablečný, slupkoví a pupenoví obaleči, obaleč švestkový, obaleč východní, obaleč jednopásý, obaleč mramorovaný

nákup

Balení Cena / Balení Poznámka
30 g 145 Kč -

působení

Insekticidní přípravek, který obsahuje bakterii Bacillus thuringiensis. Tato bakterie produkuje protein, který působí specificky proti housenkám motýlů (obaleči,makadlovka Tuta absoluta, černopáska bavlníková, bělásek zelný a další). Bakterie naruší trávicí ústrojí housenky a způsobí jeho ochromení. Housenky po požití přípravku zastavují žír a po 2-5 dnech hynou. Tento přípravek nepůsobí na dospělce motýlů ani na jiné škůdce.

aplikace

Přípravek se aplikuje postřikem o koncentraci 0,1 % (10 g/ 10 l) vody. V případě potřeby postřik opakujte dvakrát až třikrát v rozmezí 7 - 10 dní. Přípravek Lepinox Plus má nulovou ochrannou lhůtu, ošetřené plody můžete tedy ihned konzumovat.

kompatibilita

Lepinox plus lze kombinovat s převážnou většinou přípravků s výjimkou vysoce alkalických produktů a některých listových hnojiv.

Oblasti použití

SkleníkSkleník
PeckovinyPeckoviny
Drobné ovoceDrobné ovoce
SalátSalát
Brukvovitá zeleninaBrukvovitá zelenina
Plodová zeleninaPlodová zelenina
Okrasné rostlinyOkrasné rostliny
Réva vinnáRéva vinná